Формування здорового способу життя

Формування здорового способу життя

7 клас

Незабаром закінчення навчального року.
Час підводити  підсумки.Сподіваюсь,ви впораєтесь з цим завданням,
бо ви найкращі учні!

Код доступу 373059
Попросіть учнів використати цей код,
відкривши посилання
join.naurok.ua



Для кращого засвоення теми "Правила гри в волейбол"
перегляньте відео,а потім виконайте тест за посиланням


Код доступу 102019
Попросіть учнів використати цей код,
відкривши посилання
join.naurok.ua



                                    














                        








Любі діти !!! З Воскресінням Хрестовим щиро Вас вітаю!!!Міцного здоров"я вам бажаю!!!



Дівчатка, не поступайтесь....



Доброго дня,7-А !!                                      
         Пропоную вам зранку приєднатись до ранковоі зарядки з Анітою!!!Сподіваюсь ви отримаєте задоволення.



Комплекс ранкової гімнастики для учнів середньої школи


                         Комплекс вправ для мязів спини


Футбол підчас карантину.


Тавата (tabata)

Японська гімнастика Табата - що це таке?Система Табата-суть занять?Табата - тренування за 4 хвилини!!!Особливості тренінгу.






                              
  Вітаю всих!!!

                 Продовжуемо роботу в дистанційному форматі!!!Сподіваюсь, що використаємо з користю кожну хвилину!!
Пропоную вправи для активного відпочинку в перервах між розумовою діяльністю.


Вправи на розслаблення
Вправи на розслаблення– ефективний засіб відновлення порушеної координації, нормалізації м'язового тонусу при його тривалому підвищенні.
При виконанні вправ на розслаблення досягається зниження тонусу не тільки скелетної мускулатури, але і одночасно гладкої мускулатури внутрішніх органів у зоні сегментарної іннервації. В розслаблених м'язах процеси відновлення відбуваються швидше після напруги.
Обов'язковою умовою фізіологічного розслаблення є зручне вихідне положення. Зазвичай рекомендується розслабитися в положенні лежачи, коли значно знижується статичне навантаження на м'язи тулуба, а потім проводити ці вправи в інших вихідних положеннях.
1. В. п. – лежачи на спині. Зігнути руки в ліктях з упором на них, ноги – в колінах. Спираючись на стопи і лікті, прогнутися, підняти таз, повернутися у в. п., розслабити праву руку. Передпліччя і кисть вільно падають уздовж тулуба.
2. В. п. – те саме. Руки вздовж тулуба. Повне розслаблення м'язів тулуба і кінцівок. Руки вгору – вдих, повернутися у в. п. – видих.
3. В. п. – те саме. Руки зігнуті в ліктях. Струснути кисті рук і розслаблено впустити по черзі праву і ліву руку.
4. В. п. – те саме. Правою рукою підняти ліву руку, струсити і опустити її. Розслаблена рука вільно падає вздовж тулуба. Те саме – іншою рукою.
5. В. п. – лежачи на животі. Кисті рук під підборіддям. Зігнути ноги в колінах, по черзі торкаючись п'ятами сідниць, розслабити і впустити по черзі праву і ліву гомілку.
6. В. п. – те саме. Повністю розслабити м'язи шиї, спини, рук, ніг. Інструктор перевіряє повноту розслаблення.
7. В. п. – сидячи на стільці, руки опустити вниз вздовж тулуба. Потім підняти вгору, потягнутися, відкинутися назад. Нахиляючись вперед, розслабити м'язи шиї, спини, вільно впустити розслаблені руки вздовж тулуба.
8. В. п. – стоячи. Підняти й опустити плечі.
9. В. п. – те саме. Підняти руки вгору, розслабити кисті, розслабити руки в ліктях – кисті до плечей. Розслабити і розігнути руки вниз тулуба, опустивши їх вниз.
10. В. п. – те саме. При розслабленні нахилити тулуб вперед, покачати розслабленими руками.



Вправи для збільшення рухливості хребта
При проведенні коригуючої гімнастики доцільно по можливості збільшувати рухливість хребта.
1. В. п. – колінно-ліктьове положення. Ходьба в колінно-ліктьовому положенні по килиму або гімнастичній лавці. У цьому положенні збільшується рухливість переважно нижньо-грудного і поперекового відділів хребта.
2. В. п. – те саме, з опорою на передпліччя і коліна. Повзання по килиму, гімнастичній лавці. Вправа сприяє збільшенню рухливості середнього і нижнього грудного відділів хребта.
3. В. п. – стоячи на колінах при нахилі тулуба вперед з витягнутими прямими руками, опора на кисті витягнутих вперед рук. Вправа сприяє збільшенню рухливості хребта у шийному і верхньому грудному відділах.
4. В. п. – стоячи на другий рейці гімнастичної стінки. Опустити таз вниз, згинаючи коліна.
5. В. п. – стоячи на четвертій – п'ятій рейках гімнастичної стінки. Опустити праву ногу вниз, притискаючи ліву ногу і тулуб до гімнастичної стінки. Тягнутися вниз. Те саме – лівою ногою.
6. В. п. – вис на гімнастичній стінці. Утримувати вис якомога довше.
7. В. п. – змішаний вис на гімнастичній стінці: опора ногами на першій – другій рейках, хват руками над головою обличчям до стінки. Пересування по гімнастичній стінці вправо і вліво.
8. В. п. – вис обличчям до стінки. Розводити і зводити прямі ноги.
9. В. п. – вис спиною до стінки. Розводити і зводити прямі ноги.

10. В. п. – вис спиною до стінки. Зігнути і опустити по черзі праву і ліву ноги


                       Вправи для формування                                        та закріплення правильної постави


Формування правильної постави неможливо без чіткого мисленого і зорового уявлення про неї. Мислене уявлення формується зі слів методиста чи лікаря як ідеальна схема розташування тіла в просторі: положення голови, надпліч, грудної клітки, живота, таза, ніг.
1. В. п. – стоячи біля гімнастичної стінки, прийняти правильну поставу, торкаючись спиною стінки. При цьому лопатки, сідниці, ікри ніг і п'яти торкаються стінки, голова піднята. Правильна постава здійснюється за допомогою візуального контролю в дзеркалі.
2. В. п. – те саме. Прийняти правильну поставу, зробити 2–3 кроки вперед, присісти – встати. Знову прийняти правильну поставу.
3. В. п. – те саме. Прийняти правильну поставу у гімнастичної стінки. Зробити 1–2 кроки вперед, розслабити послідовно м'язи шиї, плечей, рук і тулуба. Знову прийняти правильну поставу, перевірити її, виправити дефекти.
3. В. п. – те саме. Стоячи біля гімнастичної стінки, прийняти правильну поставу. Піднятися на носках, утримуючись у цьому положенні 3–5 с, повернутися у в. п.
4. В. п. – стоячи. Прийнявши правильну поставу, покласти на голову мішечок з піском. Присісти, намагаючись не впустити мішечок, повернутися у в. п.
5. Ходьба з мішечком на голові з переступанням через перешкоду.
6. Прийняти правильну поставу з мішечком на голові партнера, що навпроти. Перекидати і ловити м'яч із збереженням правильної постави, намагаючись не впустити мішечок.
7. Ходьба з мішечком на голові в напівприсиді, з високим підніманням колін, перехресним кроком, боком, приставним кроком та ін.
8. В. п. – лежачи на спині. Прийняти   поставу, притиснути поперекову область до підлоги. Сісти, зберігаючи пряму спину. Встати, зберігаючи правильну поставу.
9. В. п. – те саме, зігнути ліву ногу в колінному і тазостегновому суглобах, обхопити коліно руками, притиснути до живота, одночасно притиснути поперекову область до підлоги, повернутися у в. п. Те саме – правою ногою


Немає коментарів:

Дописати коментар